טיפולים ועיסויים

שיאצו

מקורו של השיאצו הוא ביפן ומשמעותה של המילה שיאצו היא לחץ-אצבע. שיאצו היא שיטת טיפול במגע בתחום הרפואה המשלימה ומתבססת על עקרונות הרפואה הסינית. השיטה מניחה שקיימים ערוצי אנרגיה נסתרים ובלתי נראים המכונים מרדיאנים בגוף האדם אשר משפיעים ומושפעים מן האיברים הפנימיים.

השיאצו הינה שיטה הוליסטית ולפי עקרונות הרפואה הסינית היא רואה את האדם כשלם ועל כן באה לטפל בגוף האדם כולו ולא רק בהעלמת סימפטומים בודדים. על פי ההנחה השיאצו מחבר בין הגוף והנפש כאשר תהליך הטיפול הינו הדרגתי, נעשה באווירה רגועה ומשרה רוגע ושלווה.

במהלך הטיפול המטפל מאבחן באמצעות תשאול מעמיק שדרכו הוא לומד רבות על הסימפטומים השונים המאפיינים את גופו של המטפל ועל ידי כך הוא מקבל תמונה שלמה לגבי מצבו של המטופל.
על פי הרפואה הסינית קיימים 12 מרדיאנים שהם מסלולי אנרגיה או צ'י וכל מרדיאן נמצא תחת השפעה של איבר מסוים ואחראי על תפקודים שונים בגוף האדם.

טיפול שיאצו לחיצות שיאצו

המטפל בוחן אלו מרדיאנים אינם מאוזנים ומאזן אותם על מנת לשפר גם את הסימפטומים הנוספים בניגוד לרפואה מערבית בה הרופאים מתמקדים רק בסימפטום שבעטיו היגיע המטופל אל הרופא ולא במקור הבעיה.

השיאצו משלב בתוכו מגוון רחב מאד של טכניקות אשר יוצרות גירויים שונים בגוף כגון: אבחון סימפטומים לא מאוזנים, לחיצות ומתיחות בכל רחבי הגוף ונועד לסייע בפתרון של בעיות פשוטות ומורכבות כאחד כגון: בעיות אורטופדיות בעמוד השדרה, נוירולוגיה, בעיות עיכול, גניקולוגיה בעיות רגשיות ומצבים נפשיים ועוד.

  • משך טיפול 45 דקות 295 ₪
  • משך טיפול 60 דקות 345 ₪
  • משך טיפול 75 דקות 395 ₪
מסאז' מפנק בספא כפר הים 3