רעיונות לערבים רומנטיים בספא

להלן מספר רעיונות בוטיק עבור ערבי ספר מפנקים ובלתי נשכחים. אנו ממליצים על פעילויות ערב שונות, אשר כל אחת מהן מספקת לכם חוויה סוחפת עם האשה, הם הבעל, עם העובדים, ועם מי לא. אנו מבססים את קביעתנו על שעל הערב, כשעה רומנטית אמנם, אבל גם על העובדה שמדובר בסוף היום, ולא בתחילתו, ולכן אנו לא נכביד עליכם בטיפולים מפרכים, אלא בטיפולי סוף יום רכים ונעימים.

בילוי בג'קוזי

ביננו, כאשר אתם בייחד באופן אינטימי בספא, רחצה בג'קוזי היא הפעולה המפנקת ביותר שאתם יכולים לשאוף אליה. זהו אינו ג'קוזי של מועדון ספורט או בריכת שחיה ציבורית, אלא של מכון הספא שלכם, וכאן אתם יכולים באמת לבלות באינטימיות, ללא חשש שמישהו יחדור למרחב הפרטי שלכם. בערב לפני היציאה ללילה זו ללא ספק אחת החוויות הרומנטיות ביותר.

בילוי בעיסוי שוודי

סוג נוסף של בילוי הוא עיסוי שוודי זוגי. העיסוי השוודי הוא העיסוי אשר רובנו למדנו לקרוא לו "מסאז'": אותו עיסוי בו כף ידו של המטפל או כף ידה של המטפלת נוגעים בכם, ללא כל אביזם משלים, למעט שמנים וחומרי עיסוי שונים. עיסוי זה הוא הבסיסי ביותר, אך כאשר הוא ניתן לכם כזוג, זו ללא ספק הרגשה רומנטית באופן שקשה לתאר.

בילוי בעיסוי באבנים חמות

עוד עיסוי שאנו ממליצים עליו מאד לעת ערב הוא עיסוי דרום אמריקאי, או בשמו הרשמי "עיסוי באבנים חמות". בעיסוי זה, המטפלים נגשים אליכם עם אבנים חמות המונחות על הגב והשכמות, ומספקות לכם כל מה שתצטרכו, אבל ממה הכל: מרגוע לגב, שחרור מלא של המפרקים, ועוד.

בילוי בסאונה רטובה

זוהי הצעה לבילוי סיומי בספא. סאונה רטובה היא הסאונה הבטוחה ביותר לשימוש, משום שיש בה לחות, ולחות גורמת להזעה. כך, אתם לא צריכים לחשוש מהתייבשות, הגוף שלכם הוא שמדבר והוא שמתריע. נכון, זה לא הכי נעים בעולם לשבת במקום לוהט ולהזיע, אבל אחרי סדרת טיפולים זה ירגיש לכם נוח למדי ויהווה מנוחה אמתית לגופכם.

בילוי בסאונה יבשה

גם זו הצעה לסיום הבילוי בספא: הבילוי המפנק ביותר בספא הוא סאונה יבשה, משום שלא מזיעים שם, כי אין טיפה לחות, רק חום. על כן, חשוב מאד לתזמן מראש כמה זמן תהיו שם, בעצת המטפלים. אי עמידה בזמנים, והתעכבות עלולות לגרום להתייבשות.

להתייעצות חינם ללא התחייבות
או חייג: 04-8866688

כתוב/כתבי תגובה