עיסוי לנשים הרות

תשעת חודשי ההיריון מהווים את התקופה הנפלאה ביותר של האישה. ההיריון, היווצרות של חיים חדשים בגוף האישה, מביא עמו חלומות והרבה מחשבות על העתיד. עם כל הדברים הטובים שמתרחשים סביבנו וסביב האישה ההרה, יש לזכור כי היריון הוא גם שינויים פיזיולוגיים שאינם נעימים כל כך – שינויים הורמונאליים, כאבי גב, בצקות, מועקות נפשיות, ועוד. טיפול נכון בסימפטומים אלו הוא עיסוי לנשים הרות. עיסוי לנשים הרות הנו עיסוי מיוחד אשר מטרתו היא להקל על המחושים הגופניים, בד בבד עם המועקות הנפשיות, שידועות כמזיקות לא פחות להתפתחות תקינה של היריון ממכאובים גופניים.

עיסוי לנשים הרות – במה הוא מסייע לאישה ההרה?

תחילה, עיסוי לנשים הרות מסייע לאישה ההרה מעניק רגיעה כללית של כל מערכות הגוף בזמן ההיריון. כמו שטיפול ספא נעים ומרגיע נשים שאינן הרות, כך עיסוי לנשים הרות מעניק רוגע ושלווה לגוף האישה ההרה. עיסוי לנשים הרות הוא אינו עיסוי מכאיב או פולשני. הוא מתמקד באזורים בהם נצבר עומס במהלך חודשי ההיריון בעיקר בפלג הגוף התחתון, כפות הרגליים והגב. עוצמת הטיפול, כמובן, תלויה ברצונה של האישה ההרה.

מלבד טיפול בכאבים גופניים, עיסוי לנשים הרות הוא הזדמנות "לנקות את הנפש", ולהיטיב עמה. עיסוי לנשים הרות ידוע כמטפל רוחני – העיסוי משפיע על הנפש, ומעורר אותה. עיסוי לנשים הרות מעניק רעננות גם לגוף וגם לנפש, ומטעין את האישה ההרה באנרגיות חדשות. שנית, עיסוי לנשים הרות הוא פינוק בפני עצמו. פינוקים לנשים הרות יש מעט מאוד, בייחוד כאשר מדובר בנשים בחודשי היריון מתקדמים. החשק לצאת ולבלות יורד, הכאבים ברגליים ובגב מתחזקים, ועמם באה התשישות. עיסוי לנשים הרות הוא דרך מצוינת לפנק את האישה ההרה בלי לאמץ אותה יתר על המידה.

עיסוי לנשים הרות – מה חשוב לדעת?

עיסוי לנשים הרות הנו עיסוי מקצועי אשר ניתן רק על ידי אנשי מקצוע בעלי רקע וניסיון בתחום. מטפל ספא אשר מעניק עיסויים לכלל האוכלוסייה המגיעה לספא, צריך לעבור השתלמות מיוחדת של טיפולים לנשים בהיריון. רק כאשר יש לו את ההסמכה הנכונה, הוא רשאי לעסוק בכך. בנוסף, עיסוי לנשים הרות מיועד לנשים בהיריון החל מחודש רביעי ומעלה. חשוב ליידע את המטפל בנוגע להנחיות ספציפיות בזמן ההיריון – כמו שמירת היריון, סוכרת היריון וכו'. עיסוי לנשים הרות אסור שיבוצע במקרים כאלו. מחיר עיסוי לנשים הרות משתנה, כמובן, בין מכון ספא זה לאחר. מומלץ לערוך סקר שוק קצר וממצה אודות מכוני הספא, המטפלים וסוגי הטיפול המתאימים לאישה ההרה. 

 

להתייעצות חינם ללא התחייבות
או חייג: 04-8866688

כתוב/כתבי תגובה