עיסוי אבנים חמות - מידע

עיסוי אבנים חמות הנו טיפול שהומצא בערבות דרום אמריקה על ידי שבטי אינדיאנים. המטפלים בחלקם למדו זאת ישירות משם, וחלקם התנסו אצל לומדי שיטת המקור כאן בישראל. השיטה נלמדת במכוני ספורט ובריאות רבים וידועים ברחבי הארץ, ונכנסה לתכנית הלימודים של סטודנטים רבים לאנטומיה, עיסויים ועוד. העיסוי, למעשה, מחליף את ידיו של המטפל וכף ידה של המטפלת – באבנים אשר יונחו על ידם ישירות על הגב והשכמות שלכם. האם הטיפול מתאים לכולם? למי הוא אינו מתאים?

הטיפול אינו מתאים לסובלים מבעיות לחץ דם

הסובלים מבעיות של יצר לחץ דם או חוסר בו לא יתאימו לביצוע הטיפול. הטיפול עשוי להקשות על תפקודם ולהביא במהרה להגברה בלחץ הדם.

הטיפול אינו מתאים לנשים בהריון

נשים בהריון לא יכולות לצרוך עיסוי באבנים חמות. הטיפול עלול לפגוע בעובר, ולגרום גם לכן לבעיות שונות הקשורות למתח, ואפילו עלייה בלחץ הדם. מומלץ לדחות את הבילוי לאחר הלידה.

הטיפול אינו מתאים למי שעבר פעם אירוע מוחי

מעבר של שבץ מוחי, אירוע מוחי, נפילת מתח שהביאה לעילפון, ודומיהם: לגבי אנשים שעברו חוויות לא נעימות אלו לא מומלץ לגשת לספא באבנים חמות.

למי הטיפול מתאים?

לאנשים בריאים מכל הגילים, צעירים ומבוגרים כאחד, שלא אובחנו כסובלים מבעיות לחץ דם, ולא חוו אירוע מוחי בעברם. הטיפול מתאים במיוחד לאנשים צעירים שכל עולמם לפניהם, ולכן הוא מהווה חוויה רומנטית סוחפת ללא מעט זוגות לפני הנישואין, ולעתים גם לאחריהם.

מתי, כשמבלים בספא, מומלץ לגשת לטיפול?

היינו ממליצים לעשותו במרכז אירועי הספא: לא מיד בפתיחה ולא בסיום. בפתיחה, היינו ממליצים לבקר בג'קוזי, ובסיום להתחמם בסאונה יבשה או רטובה. העיסויים בכללותם נעשים לרוב בחלק הארי של האירוע, במרכזו, וכך כדאי לצרוך גם עיסוי אבנים חמות. באופן זה, לא רק שהוא לא יחוש לכם מכביד, הוא אפילו יהיה כיף, ולא תרצו להפסיקו כל כך מהר. באופן זה וכלו למצות את הטיפול כולו, לא לחוש הכבדה, ולקום ממנו רעננים ונמרצים במקום עייפים עם עיניים טרוטות.

למידע נוסף על עיסוי אבנים חמות ניתן לפנות אלינו, ואנו נספק עבורכם את כל מה שתצטרכו לדעת.

להתייעצות חינם ללא התחייבות
או חייג: 04-8866688

כתוב/כתבי תגובה