טיפולים ועיסויים

עיסוי לנשים בהריון (החל משבוע 16)

כדאי ואפילו רצוי לקבל עיסוי דווקא בתקופת ההיריון. גם אם נרצה, לא נוכל להתעלם מאותותיהם של ההורמונים בנפשנו הסוערת. העיסוי הוא כלי מדהים לשכוך מתחים, חששות, פחדים ולחצים. העיסוי מאפשר לנו להניח בצד למשך פרק זמן הטיפול את התודעה הקודחת ולצלול אל מעמקים של רוגע, נחת ושחרור.

תופעות פיזיולוגיות שכיחות כגון הצטברות נוזלים (בצקות), לחצים באזור הגב התחתון והאגן, כאבים בצלעות ובסרעפת, תחושות נימול באיברי קצה – כל אלה מקבלות מענה נפלא אמצעות העיסוי.

לא דיברנו על העור. העור שנמתח עוד ועוד ככל שעוברינו תופחים בבטננו, זוכה אף הוא לטיפול מרפא מאת ידי המעסה. שימון העור תורם להגמשתו ולחיוניותו. במידה והעיסוי נעשה עם שמנים אתריים מתאימים, ניתן לזכות בתרומה ניכרת להפחתת סימני המתיחה (אם כי חשוב לזכור כי סימני המתיחה הם גם פונקציה של תורשה גנטית).

בנוסף לתרומת העיסוי במהלך ההיריון, מסייע העיסוי להכין את הגוף לקראת הלידה. השירים, הגידים, הסיבים האלסטיים, כל אלה מקבלים מידה משתנה של מגע ומתגמשים לקראתה.

נוסיף למילים מספר עובדות יבשות:

  • ספא כפר הים לא מבצע עיסויים בטרימסטר הראשון של ההיריון. החל מהחודש הרביעי אין בעיה לקבל עיסויים ממטפל שהוסמך בעיסוי בנשים הרות.
  • עיסוי אישה הרה מתבצע בתנוחה שנוחה לאישה ומאפשרת לה להרגיש בנוח (לרוב מצטרפות כריות למרחב הטיפולי).
  • על פני הגוף קיימים מספר נקודות ואזורים בהם יש להימנע מלחיצות בתקופת ההיריון. בד בבד, לקראת סוף ההיריון ובמהלך שלבי התפתחות הלידה, ישנן נקודות בגוף המסייעות לפיתוח התהליך ולהקלה על היולדת. מסיבה זו, חשוב שהמעסה הנבחר ידע מהם ההגבלות והאיסורים – ויקפיד על כך.
  • השימוש בשמנים אתריים מוגבל בתקופת ההיריון. חשוב שהמטפל ידע אילו שמנים מותרים, מה המינון הנכון ומהי תרומתם לטיפול ולמטופלת.

נשים יקרות, המגע המקצועי והמיומן בתקופת ההיריון חשוב לכל אחד מהגופים שלנו, לגוף הפיזי, לגוף הרגשי ואף לגוף האנרגטי. העיסוי הוא אחד הטיפולים הזמינים ביותר ובין המועילים ביותר לנשים הרו..

כמה זה עולה לנו?

  • משך טיפול 45 דקות 295 ₪
  • משך טיפול 60 דקות 345 ₪