עיסויים לנשים בהריון

נמאס לכן לקרוא שחלק נכבד מהטיפולים בספא לא מתאים לנשים בהריון? אנחנו כבר מצאנו לכך פתרון, וגייסנו מטפלים מומחים המתמחים בשיטות עיסוי ייחודיות לנשים בהריון. השיטות, אשר פותחו בארה"ב, אירופה ומזרח אסיה מגיעות עד לכאן ומאפשרות לכל אשה בהיריון ליהנות מהבילוי בספא, ואפילו לספק מעט הנאה לעובר העומד להיוולד.

התאמת העיסויים לנשים

את ההתאמה הראשונית של העיסויים לנשים יבצעו עובדי ספא מומחים אשר כבר ראיינו, בדקו ומצאו טיפולי פוריות ייעודיים עבור המון נשים בהיריון. כעת, גם אתן תזכו לקבל שירות בוטיק שזיכה המון נשים לא רק בטיפול בטוח להם ולבן/בת העתידיים, אלא גם בלידה יותר קלה, חלקה ומהירה. כשניגשים לרגע הלידה בשיא שלכם, אחרי עיסויי ספא מפנקים, זהו האקט החכם ביותר אשר ייקל עליכן מאד במהלך הלידה.

כיום, הטיפולים הייחודיים שלנו נעשו לטרנד בחברת הנשים בהריון

המון נשים בהיריון צורכות עיסויים לנשים בהריון. הן מגיעות לכאן מכל רחבי הארץ, ויודעות שבשלב מסוים של ההריון יגיע הזמן לבלות בספא ולא להרגיש כל אשמה. יתרה מכך, הן יודעות כי ככל שהן יעשו זאת קרוב יותר למועד הלידה, כך יגבר הסיכוי שהוא יעבור בהצלחה, בקלות וכמעט ללא התנגדויות וכאבים.

מומלץ לבוא לטיפולים ביחידות או בזוגות

ניתן לבוא עם חברותיכן, בין אם הן גם כן בהריון ובין אם לא. ניתן לבוא עם בני הזוג, וניתן כמובן לבוא לבד. אנו נספק לכן את שרותי הבוטיק שלנו בכל מצב, ועם כל פרטנר שתביאי אתך. ההנאה שבבילוי קבוצתי או זוגי ידועה לכלל, ולכן היא מומלצת וגורמת לך להרגיש כמו בבית, ולא מוקפת בחברת זרים. בנוסף, אם מדובר בנשים כמוך, בהריון, תוכלו אף להנות יחדיו מחוויית הבוטיק.

ספא לנשים בהריון – המחירים

מחירי השירות אינם מאד יקרים, אך מומלץ להכיר בזאת בהוצאה כבר בתחילת ההריון. כך, תוכלו להבטיח לעצמכן הריון ממועט בהוצאות, אשר רובן ידועות מראש. מאד כדאי שעיסויים לנשים בהריון ייכנסו לסל הוצאות ההריון שלכן, משום שזה פשוט עושה ניסים, וגורם ללידה עתידית קלה, חלקה ועם המון מצב רוח טוב.

פנו אלינו למידע נוסף על עיסויים לנשים בהריון. ניתן לברר זמני טיפול, מחירים וסוגי פעילויות!

להתייעצות חינם ללא התחייבות
או חייג: 04-8866688

כתוב/כתבי תגובה