מסיבת ספא לקבוצות

כאשר אתם מעוניינים לחגוג כמו שצריך, אין כמו מסיבת ספא לקבוצות. מסיבת ספא לקבוצות מספקת לכם חוויה סוחפת, ולוקחת את המסיבה למקום שהוא מעט יותר גבוה מבחינה השכלתית מאשר מסיבה סטנדרטית המוכרת לכם מן העבר. במסיבה הנערכת בספא הנושא הוא טיפולי בריאות, ודגש על בריאות הגוף, לצד גינונים קבועים של מסיבות. לכן, אל תרשמו את הקבוצה שלכם למסעדה המשווקת מזון בריא. חשבו בגדול ותרשמו אותה לספא. כך, אתם גם זוכים לאכול במסעדת בריאות המהווה חלק משירותי המקום, וגם זוכים לצרוך טיפולים מפנקים ונדירים בייחודיותם.

מידע ראשוני על מסיבת ספא לקבוצות – כיצד מתאמים?

מסיבת ספא לקבוצות מתואמת על ידי נציג מטעמכם. במקומות עבודה, זה יכול להיות המנהל, אנשי משאבי האנוש, או נציגי הוועד. כאשר מדובר על קבוצת חברים, מספיק שמישהו אחד או 2 יסגרו בשביל השאר. דבר כזה קורה כאשר חוגגים מסיבות לרווקים ורווקות, או מתכנסים לכינוס משפחתי או חברתי ללא סיבה מיוחדת, לצרכי הנאה כלליים. על כל פנים, חשוב, כשמתאמים, לתאם גם מה יהיו השירותים שיינתנו לכם, אלו טיפולים תצרכו, וכיצד יהיה בנוי סדר יומכם אותה מסיבת ספא לקבוצות, על מנת שנוכל למסור לכם מידע מדויק על עלותו של האירוע.

ממה מורכבת עלותה של מסיבת ספא לקבוצות?

המסיבה מורכבת ממספר נדבכים, אשר כל אחד מהם משפיע על העלות. ראשית כל, ישנו העניין של כמות המטופלים בספא. ספא מרובה מטופלים יתומחר יקר יותר מאש אם הוא יכיל מעט מטופלים, אולם ההנחה היא PER מטופל. כאשר אתם הרבה, המחיר הכללי יהיה יקר, אבל המחיר לאדם אחד יהיה זול יותר בהשוואה לבילוי ממועט אנשים, ובוודאי בהשוואה לבילוי עצמי בספא. שנית, ישנו הנושא של סוגי הטיפולים. ישנם טיפולים בסיסיים וזולים כמו ג'קוזי ומסאז' שוודי, לצד טיפולי יוקרה כמו עיסוי אבנים חמות.

מי מגיע אלינו במסגרת מסיבת ספא לקבוצות?

עובדים ממקומות עבודה מוסדיים ופרטיים, וועדי עובדים, בחורות החוגגות מסיבת רווקות לחברתן, חוגגי מסיבות רווקים, מספר זוגות נשואים או ידועים בציבור המגיע יחדיו, ועוד.

ניתן לפנות אלינו ולקבל את כל המידע אודות מסיבת ספא לקבוצות. צרו קשר ונספק לכם כל שתצטרכו לדעת!

להתייעצות חינם ללא התחייבות
או חייג: 04-8866688

כתוב/כתבי תגובה